HOME - BOOKS - AUTHORS - GALERIE - ABOUT ME - PÍŠU - NEWS - MEMES + CH

Sladká políbení (#4)

20. ledna 2012 v 10:16 | Ronnie |  Sladká políbení
Páteční meme pořádané Syki.
O co jde?
1. Meme se bude objevovat na blogu v PÁTEK.
2. Vyberte si jeden knižní moment, kdy se někdo políbí. Může jít o hlavní hrdiny, může jít o vedlejší hrdiny, může jít o nepřátele...
3. Může se jednat i o moment, ve kterém k žádnému polibku nakonec nedojde, ale ve vzduchu se vznáší to pravé jiskření.
4. Mělo by jít o romantické momenty, abychom si mohly povzdechnout, jaké je to krásné.
5. Bavte se.
Váhání - Maggie Stiefvater
Isabel x Cole

Cole zvedl ruce nad hlavu a začal si ho natahovat na sebe, ale mě se najednou zmocnila utkvělá myšlenka, že nesnesu, aby právě tohle tričko nosil někdo jiný než můj bratr. Nevěděla jsem, co dělám. Popadla jsem látku a Cole strnul a jen se na mě díval, bez výrazu, i když možná maličko nechápavě.
Zatahala jsem, aby pochopil, oč mi jde, a on pořád s tím neurčitě zvědavým výrazem povolil sevření a nechal si tričko vzít z rukou. Měla jsem, co jsem chtěla, a protože jsem neměla chuť vysvětlovat, proč jsem mu ho sebrala, radši jsem ho políbila. Bylo rozhodně snazší přitisknout ho ke zdi a přezkoumat vlastními rty tvar jeho úsměšku, než se pokoušet přijít na to, proč mě tak drásá vidět Jackovo tričko v rukou někoho cizího.
A líbal dobře. Cítila jsem, jak se o mě otírá jeho ploché břicho a žebra, ale ruce nezvedl, aby se mě dotknul. Takhle zblízka byl cítit jako Sam, když jsem se s ním poprvé potkala, pižmový vlčí pach smíšený s vůni borovic. Z dotyku Coleových rtů sálala určitá upřímná naléhavost a mě napadlo, že jeho polibky jsou mnohem pravdivější než cokoli, co až dosud řekl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama